سه سال شکنجه یک زن توسط همسرش/ دادستان آبادان: “چرا با رسانه‌ها مصاحبه کردی؟”

بر اساس ویدیویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، یک زن ساکن آبادان به مدت سه سال توسط همسرش به شدت تحت شکنجه روحی و جسمی قرار گرفته و بینایی خود را نیز از دست داده است. این زن که پرستو نام دارد پس از انتشار ویدیو مذکور برای پیگیری شکایت از همسرش به مراجع قضایی محل سکونت خود مراجعه کرده و دادستان آبادان با پرخاشگری او را به دلیل انتشار ویدیو مورد مواخذه قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدای آمریکا، به تازگی ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن یک زن به نام پرستو میگوید که سه سال توسط همسرش شکنجه شده است.

این زن که هم اکنون تحت حمایت خانواده و در منزل پدر و مادرش زندگی میکند میگوید: در طی این سه سال همسرم هر دو چشمم را نابینا کرده، بدنم را با آب جوش سوزانده، چندبار من را به دار آویخته، استخوان‌های دستم را شکسته، جای چاقو روی بدنم به وفور دیده می‌شود، گوش‌هایم آسیب جدی دیده و ….”

پس از انتشار این ویدیو وقتی پرستو به دستگاه قضایی مراجعه کرده، حمید مرانی، دادستان آبادان با پرخاشگری او را برای انتشار ویدیو مواخذه  کرده و به پرستو گفته است که “چرا با رسانه‌ها مصاحبه کردی؟”

پرستو دو فرزند دارد که همچنان دراختیار همسرش هستند.

منتشرشده به‌دست mahdiyar

یک پناهنده سیاسی و عضو کانون حقوق بشر از آنجا که بازشناسی حرمت ذاتی آدمی و حقوق برابر و سلب ناپذیر تمامی اعضای خانواده ی بشری بنیان آزادی، عدالت و صلح در جهان است. از آنجا که بی اعتنایی و تحقیر حقوق انسان به انجام کارهای وحشیانه انجامیده به طوری که وجدان آدمی را در رنج افکنده است. از آنجا که پدید آمدن جهانی که در آن تمامی ابناء بشر از آزادی بیان و عقیده برخوردار باشند و به رهایی از هراس و نیازمندی رسند، به مثابه عالیترین آرزوی همگی انسانها اعلام شده است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: