‹پدر و مادر بابک خرمدین به قتل دختر و داماد هم اعتراف کردند›

محمد شهریاریسرپرست دادسرای جنایی تهران اعلام کرد در پرونده قتل بابک خرمدین، والدین مقتول علاوه بر قتل پسرشان به قتل داماد و دختر خودشان هم اعتراف کردند.

سرپرست دادسرای جنایی تهران می‌گوید «پدر و مادر خرمدین اعتراف کردند که داماد خانواده خرمدین در سال ۱۳۹۰ و دختر خانواده در سال ۱۳۹۷ را به همان روش یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله به قتل رساندند».

دو روز پیش اعلام شد بابک خرمدین، کارگردان سینمای ایران به قتل رسیده است و بدن مثله شده او در سطل‌های زباله شهرک اکباتان پیدا شده. در تحقیقات اولیه، پدر و مادر این کارگردان دستگیر شدند و به قتل اعتراف کردند.

  • ناظران می‌گویند: ‹جنایت اکباتان› و خانواده آقای خرمدین؛ چه چیز ما را معذب می‌کند؟

بعدتر وبسایت رکنا درباره چگوه قتل بابک خرمدین نوشت پدر با خوراندن مواد بیهوش کننده، پسرش را بیهوش کرده و سپس با ضربات چاقو او را کشته است و بعد از مثله کردن بدنش او را به سطل زباله انداخته است.

اکنون به گفته قاضی شهریاری روانپزشک گفته که قاتلین سالم هستند.

سرپرست دادسرای جنایی تهران می‌گوید «قاتلین در اعتراف گفتند که «بچه‌ها معتاد بودند و مواد مصرف می کردند».

بابک خرمدین کارگردان سینمای ایران

منبع تصویر،IMNA

توضیح تصویر،بابک خرمدین کارگردان سینمای ایران

دادسرا اعلام کرده است که تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

خبر قتل فجیع بابک خرمدین با واکنش‌ گسترده‌ای در میان افکار عمومی مواجه شد.

علاوه بر این، انتشار فیلمی گفته می‌شود از دوربین آسانسور محل زندگی‌ آنها ضبط شده واکنش‌های زیادی به دنبال داشت. بنابر گزارش‌ها در این ویدیو، پدر و مادر آقای خرمدین در حال انتقال جسد مثله شده هستند که در چند کیسه و کیف جاسازی شده است.

پدر آقای بابک خرمدین پیشتر در جریان اقرار نزد پلیس، به جز اختلاف نظر با پسرش به موضوع مجرد بودن او اشاره کرده بود. رکنا به نقل از او گزارش داده بود «پسرم مجرد بود. او ما را آزار و اذیت می کرد. جانمان به لب رسیده بود. هیچ روز از دستش در امان نبودیم. ناسزا می‌گفت و هرکاری دلش می خواست انجام می‌داد. من و مادرش تصمیم گرفتیم از شر او خلاص شویم تا بیش از این آبرویمان نرفته است».

بابک خرمدین فیلمی به نام «سوگنامه‌ای برای یاشار» ساخته بود که در مراسمی نمایش این فیلم و گفت‌وگو با سازندگانش، پدرآقای خرمدین هم برای صحبت با حاضران به روی صحنه رفت. بنا به گزارشی که وبسایت «سینماما» نوشته است، پدر آقای خرم‌دین در صحبت‌های آن روز خود از حضور ۶۹ ماهه‌اش در مناطق جنگی با عراق صحبت کرده است و این که دو بار شیمیایی شده است.

منتشرشده به‌دست mahdiyar

یک پناهنده سیاسی و عضو کانون حقوق بشر از آنجا که بازشناسی حرمت ذاتی آدمی و حقوق برابر و سلب ناپذیر تمامی اعضای خانواده ی بشری بنیان آزادی، عدالت و صلح در جهان است. از آنجا که بی اعتنایی و تحقیر حقوق انسان به انجام کارهای وحشیانه انجامیده به طوری که وجدان آدمی را در رنج افکنده است. از آنجا که پدید آمدن جهانی که در آن تمامی ابناء بشر از آزادی بیان و عقیده برخوردار باشند و به رهایی از هراس و نیازمندی رسند، به مثابه عالیترین آرزوی همگی انسانها اعلام شده است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: