وارونه‌گویی سرکرده قرارگاه منطقه‌یی قدس سپاه در وحشت از خیزش مردم سیستان و بلوچستان

سرکرده قرارگاه منطقه‌یی قدس سپاه روز شنبه ۹ اسفند در یک وارونه‌گویی برای پوشاندن ترس و وحشت رژیم از خیزش مردم دلیر استان سیستان و بلوچستان گفت:

چنانکه می‌دانید در هفته گذشته، حادثه‌ای در مرز سراوان رخ داد و در این میان؛ رسانه‌های معاند تلاش داشتند تا با فرافکنی، دروغ‌پردازی و جهت‌دهی مغرضانه به اصل واقعیت، زمینه‌ساز ناامنی و آشوب شوند اما غافل از آن که به حکمت خداوند، مَکر شیطان بر مومنان با اخلاص، تسلط نخواهد یافت.

محمد کرمی در یک کرنش وحشت‌آلود افزود: با سلام و احترام به مردم با ایمان استان سیستان و بلوچستان؛ مردمانی که در اوج حوادث و فتنه‌های سال‌های گذشته، اهل صبر و بصیرت بوده‌اند و پرچم حقیقت را پیشانی راه خویش قرار داده‌اند.

چنانکه می‌دانید در هفته گذشته، حادثه‌ای در مرز سراوان رخ داد و در این میان؛ رسانه‌های معاند تلاش داشتند تا با فرافکنی، دروغ پردازی و جهت دهی مغرضانه به اصل واقعیت، زمینه‌ساز ناامنی و آشوب شوند. آنها با مَکر خویش می‌خواستند تا اهل ایمان را به محاسبه غلط بکشانند.

 

این در حالی است که روز یکشنبه ۱۰ اسفند جوانان معترض بلوچ در میرجاوه تابلوی قاسم سلیمانی را به آتش کشیدند. جوانان معترض هم‌چنین ورودی شهر میرجاوه از زاهدان را نیز مسدود کردند.

منتشرشده به‌دست mahdiyar

یک پناهنده سیاسی و عضو کانون حقوق بشر از آنجا که بازشناسی حرمت ذاتی آدمی و حقوق برابر و سلب ناپذیر تمامی اعضای خانواده ی بشری بنیان آزادی، عدالت و صلح در جهان است. از آنجا که بی اعتنایی و تحقیر حقوق انسان به انجام کارهای وحشیانه انجامیده به طوری که وجدان آدمی را در رنج افکنده است. از آنجا که پدید آمدن جهانی که در آن تمامی ابناء بشر از آزادی بیان و عقیده برخوردار باشند و به رهایی از هراس و نیازمندی رسند، به مثابه عالیترین آرزوی همگی انسانها اعلام شده است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: