دو شهروند بازداشتی اهل شهرستان مهاباد

سیاوش عینی و کیوان اندار دو شهروند بازداشتی اهل شهرستان مهاباد در تاریخ ۲۹ بهمن‌ماه و بهمن یوسف‌زاده شهروند بازداشتی اهل ربط در تاریخ ۲۵ بهمن ماه با پایان مراحل بازجویی به قرنطینه زندان ارومیه منتقل شدند. سیاوش عینی و کیوان اندار، بهمن ماه امسال و بهمن یوسف زاده در تاریخ ۲۰ دیماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از مدتی به بازداشتگاه یک نهاد امنیتی در ارومیه منتقل شد.

با پایان بازجویی‌ها؛ سه شهروند بازداشتی به زندان ارومیه منتقل شدند

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در تاریخ ۲۹ بهمن ۹۹، سیاوش عینی و کیوان اندار و در تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹، بهمن یوسف‌زاده با اتمام مراحل بازجویی از بازداشتگاه نهادهای امنیتی به قرنطینه زندان ارومیه منتقل شدند.

سیاوش عینی در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۹ و کیوان اندار اوایل بهمن ماه سال جاری، توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد امنیتی در پادگان المهدی ارومیه منتقل شدند. همچنین بهمن یوسف زاده در تاریخ ۲۰ دی ۹۹ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از مدتی به بازداشتگاه یک نهاد امنیتی در ارومیه منتقل شد.

منتشرشده به‌دست mahdiyar

یک پناهنده سیاسی و عضو کانون حقوق بشر از آنجا که بازشناسی حرمت ذاتی آدمی و حقوق برابر و سلب ناپذیر تمامی اعضای خانواده ی بشری بنیان آزادی، عدالت و صلح در جهان است. از آنجا که بی اعتنایی و تحقیر حقوق انسان به انجام کارهای وحشیانه انجامیده به طوری که وجدان آدمی را در رنج افکنده است. از آنجا که پدید آمدن جهانی که در آن تمامی ابناء بشر از آزادی بیان و عقیده برخوردار باشند و به رهایی از هراس و نیازمندی رسند، به مثابه عالیترین آرزوی همگی انسانها اعلام شده است.

One thought on “دو شهروند بازداشتی اهل شهرستان مهاباد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: